Centrální vysavače

Mějte zdravý a čistý domov bez větší námahy.

Centrální vysavače pro rodinné domy

Zárukou perfektního úklidu a zdravého čistého ovzduší v rodinných domech jsou centrální vysavače.

Výhody centrálních vysavačů

  • Centrální vysavače mají mnohem větší sací výkon
  • Jednoduchá manipulace (po místnosti „taháte“ pouze hadici, nikoli vysavač)
  • Centrální vysavače jsou bezhlučné
  • Centrální vysavače jsou účinnou zbraní proti alergiím
  • Vzduch z centrálního vysavače vychází ven mimo domov

Něco málo o centrálních vysavačích

Centrální vysavač výrazně přispívá k čistšímu a zdravějšímu prostředí ve Vaší domácnosti a také zajišťuje značný komfort při úklidu. Chod je i při vysokém výkonu nehlučný a ovládání velmi jednoduché. Veškeré nečistoty a prach, pokud je nezachytí filtr, odcházejí potrubím ven z domu.
V tom je největší přednost v porovnání s vysavačem klasickým, u kterého použitý znečištěný vzduch neustále cirkuluje mezi filtrem stroje a plícemi obsluhy. Centrální vysavač má stoprocentní účinnost, protože veškeré vysáté prachové částice jsou odváděné mimo budovu a už se nevrátí.

Centrální vysavače bourají hygienické limity vnímané v souvislosti s bydlením. Zajišťují perfektní úklid i záruku čistého ovzduší v interiéru. Mezi špičkové centrální vysavače patří Beam, Electrolux a DrainVac.

Průmyslové vysavače

Další využití pro centrální vysavače jsou průmyslové objekty, které nezbytně potřebují z hlediska úklidu stoprocentní funkční a výkonný systém. Tím jsou centrální průmyslové vysavače, které se od těch běžných liší zejména mnohem vyšší efektivitou. Průmyslové vysavače navíc může obsluhovat více pracovníků současně.

Disponují vysokým výkonem, čímž výrazně zkracují dobu potřebnou k úklidu. Šetříte tedy mnoho času Vašich zaměstnanců, což vede ke snížení nákladů na úklid.

Tak jako klasické centrální vysavače, tak i průmyslové vysavače svým majitelům ušetří mnoho starostí spojených s úklidem. Pokud chcete profesionálně a odborně nainstalovat centrální vysavač, tak nás neváhejte kontaktovat a my Vám pomůžeme navrhnout optimální řešení pro Váš objekt.
Mám zájem...
 

Naše realizace

Centrální vysavač - DrainVacCentrální vysavač - továrna RM Gastro - Veselí nad Luž.Centrální vysavač - rodinný důmCentrální vysavač - BeamCentrální vysavač - Electrolux